Danışmanlık

Enerji Verimliliği, CE İşaretleme, ISO 5001 Enerji Yönetim Sistemi, Kalite Yönetimi ve Üretim Süreçleri gibi konularda, müşterilerimize danışmanlık hizmeti sunarak işlerinde daha verimli olmalarını sağlıyoruz. Bu konularda uzman danışmanlarımız, müşterilerimize sektördeki en iyi uygulamaları öğretir ve onları işlerinde daha başarılı hale getirmelerine yardımcı olur. Eğer siz de şirketinizin performansını artırmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederiz.

ISO 50001 ENERJİ YÖNETİM SİSTEMİ DANIŞMANLIĞI

İyi kurgulanmış bir Enerji Yönetim Sistemi (EnMS) ile, kuruluşunuzda neredeyse hiç yatırım yapmadan enerji maliyetlerinizde en azından %10-30 civarında tasarruf sağlayabilirsiniz. KvG Mühendislik, kuruluşların ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi kurma çalışmalarında danışmanlık hizmetleri sunduğu gibi çözüm ortakları aracılığı ile ISO 50001 belgesi için de destek sağlamaktadır. 

CE İŞARETLEMESİ DANIŞMANLIĞI

KvG MÜHENDİSLİK ile Avrupa’da ve Türkiye’de ilk CE işaretlemesi projelerinin gerçekleşmesinde birinci derecede rol alan uzman personel desteğinden yararlanabilirsiniz…

KvG MÜHENDİSLİK, öncelikle Tıbbi Cihazlar, Makine, Basınçlı Ekipmanlar, Gaz Yakan Cihazlar ve Buhar Kazanları imalatı sırasında üretici olarak görev alan ve sonrasında S&Q Mart, SZUTEST, ALBERK QA gibi Türkiye’nin önde gelen Onaylanmış Kuruluşlarında yukarıdaki yönetmelikler kapsamında uygulayıcı ve yönetici olarak görev alan uzman teknik personeli ile üreticilerin CE İŞARETLEMESİ süreçlerinde ihtiyaç duyduğu her türlü teknik desteği sağlayabilecek ender kuruluşlardan birisidir.

ENERJİ VERİMLİLİĞİ DANIŞMANLIĞI

Enerji verimliliği, işletmelerin hem çevre dostu hem de maliyet etkin bir şekilde faaliyet göstermelerini sağlar. Enerji tüketimini azaltarak işletmelerin karlılığını artırmak için doğru bir enerji yönetimi stratejisi gereklidir.

Uzman danışmanlarımız, işletmelerin enerji tüketimlerini analiz eder ve gereksiz enerji harcamalarını belirler. Ardından, işletmelere özelleştirilmiş enerji verimliliği çözümleri sunarız. Bu çözümler, enerji tasarrufu sağlayarak işletmelerin maliyetlerini azaltırken aynı zamanda çevreye de duyarlı bir yaklaşım benimsemelerini sağlar.

Enerji verimliliği danışmanlığı hizmetimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilmektedir. Siz de işletmenizin enerji tüketimini azaltmak ve daha çevre dostu bir yaklaşım benimsemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NEDEN KvG MÜHENDİSLİK?

Ne yazık ki, Türkiye’de danışmanlık sektöründe hizmet veren kuruluşlar için herhangi bir mesleki denetim mekanizması yoktur. Bu nedenle herhangi bir yetkilendirme de söz konusu değildir… Şu anki koşullarda Türkiye’de danışmanlık hizmeti verilmesi için, içinde “danışmanlık” sözcüğünün geçtiği herhangi bir kartvizit, katalog veya bir tabela yeterli olmaktadır… Hizmet verdikleri alanda gerekli yeterliliklere sahip olmayan “danışmanlar” nedeniyle devletle veya müşterilerle mahkemelik olan kuruluşların sayısı bir hayli fazladır… Tam da bu yüzden, bu tür sürprizlerle karşılaşmak istemeyen kuruluşlar için danışman seçimi son derece önemlidir. KvG MÜHENDİSLİK gerek kendi bünyesinde bulundurduğu uzman teknik personel ve gerekse de seçmiş olduğu çözüm ortaklarının bünyesindeki uzman personelle, müşteri öncelikli profesyonel danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

KvG Mühendislik;

 • Uluslararası standartlara uygun yönetim sistemi
 • Konularında uzman teknik personel
 • UNIDO/UNDP’den onaylı Enerji Uzmanı desteği
 • Birleşmiş Milletlerin Onayladığı tedarikçi ile çalışma olanağı
 • ETKB’nin yetkilendirdiği EVD ile çalışma olanağı
 • Projeleri hızlı sonuçlandırma
 • Güvenilir çözüm ortağı
 • Kaliteli hizmet
 • ISO 5001 Enerji Yönetim Sistemi Danışmanlığı
 • CE İşaretlemesi Danışmanlığı
 • Enerji Verimliliği Danışmanlığı