Company

KvG Mühendislik ile Garantili Çözümlere Ulaşın

KvG Mühendislik Hakkında

Uluslararası enerji otoriteleri dünyadaki enerji gereksiniminin 2050 yılına kadar bugünkü değerin en az 2 katına çıkmasını öngörmektedirler. Enerji tüketiminin artması beraberinde sera gazı emisyonlarının artmasını getirecek ve bu da içinde yaşadığımız dünyayı daha da yaşanmaz hale getirecektir. Bu kaygılarla enerjinin daha verimli kullanılması ve çevrenin korunması son 50 yılın en öncelikli konusu haline gelmiştir. Enerji yoksulu olan ve enerjisinin %75’ini dışarıdan temin etmekte olan ülkemiz için enerji verimliliği konusu daha da önem arz etmektedir. 

2007 yılında yayınlanan 5627 sayılı Enerji Verimliliği Kanunu ile ülkemizdeki enerji verimliliği çalışmalarının yasal statüsü oluşturulmuş, belirli enerji tüketim seviyesine ulaşan işletmeler ve kamu kurumları için enerji etütleri zorunlu hale getirilmiştir. Ancak Enerji verimliliği çalışmaları sadece yasal zorunluluğun yerine getirilmesi için “… miş gibi” çalışmanın ötesinde, yoğun bir bilgi ve deneyim gerektiren çalışmalardır.

Enerji verimliliğinin gerek ulusal ve gerekse de evrensel boyutlarının önemini kavrayan KVG MÜHENDİSLİK, “enerji verimliliği” çalışmalarını “…miş gibi” çalışmanın ötesine taşımak için, uzun yıllardır enerji sektöründe EVD olarak faaliyet gösteren SZUTEST ve Birleşmiş Milletler onaylı tedarikçisi olan NEO ENERJİ ile çözüm ortaklığı yapmaktadır. KVG MÜHENDİSLİK ve çözüm ortakları, bünyelerinde bulundurduğu sektörel tecrübeye sahip yetkin teknik personeli ile, enerjinin verimli kullanılması, enerji verimliliği konusundaki farkındalığın artırılması, yenilenebilir enerji yatırımlarının hayata geçirilmesi ve enerji verimliliği projelerinin gerçekleştirilmesi için finansman sağlanması vb, konularda hizmet vermek amacındadır.

Bizim için vazgeçilmez iki ilke: “GÜVENİLİRLİK” ve “DÜRÜSTLÜK”

Enerjinizi
Verimli Kullanın

KVG MÜHENDİSLİK İLE, HEM ENERJİ MALİYETLERİNİZİ DÜŞÜRÜN, HEM DE İŞLETMENİZİ YENİLEYİN!

30 YILLIK TECRÜBE

Enerji Mühendisliğinde Lider

Uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve sektördeki bilgi birikimimiz sayesinde, müşterilerimize enerji verimliliği, yenilenebilir enerji, enerji yönetim sistemleri ve diğer enerji konularında özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Beklentilerinizi Yükseltin

Uzman kadromuz ve sektördeki deneyimimiz sayesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, en uygun ve yenilikçi çözümleri sunuyoruz. Enerji verimliliği, yenilenebilir enerji, kalite yönetimi ve üretim süreçleri gibi birçok konuda müşterilerimizin beklentilerini aşıyoruz.

Önce Partnerlerimiz

Partnerlerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelir ve işimizin temel amacı, onların ihtiyaçlarını karşılamak ve işlerini daha verimli hale getirmelerine yardımcı olmaktır.